Logo

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 PS HIGHLINE

Број на оглас: 3748195 | Објавен на: 26.11.2020, 12:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Golf 6 2.0 TDi 110 PS Euro 5 HiGHLINE So Extra Oprema Alcantara Sediste Tempomat Klimatronic Bord Computer Komandi Na Vollan AUX Allogenki Naslon Za Raka Alu Felni 16 Color Stopovi Color Stakla.Smeneto Set Zamajac Novi Gumi Zimski Registriran Do 24.10.2021 Edna Godina.Kolata e bez Ni Edna Mala Mana

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 agan

Потврден огласувач