Logo

MAZDA 3 XENON KOZA PANORAMA

Број на оглас: 3748310 | Објавен на: 24.11.2020, 13:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 3

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Маздата е чисто нова со фул опрема на реални километри нема замаец турбо се работи до последно копче може проверка по ваш избор
-Бандажи 17 со нови гуми
-ИСОФИХ
-Борд компјутер
-8Аирбек
- Команди волан
- Греачи на седишта
-Фар за магла
- Кожен салон
-Панорама
- Ел на стакла
-Подлактица
-ПАРКТРОНИК
- Електрика за регулирање на фар
-Прскалки на фарови
- Тарга за проверка на км DF256VY
-Оргинал СД радио
-инф 072754525
Voziloto e vo perfekna sostojba realni km
bez nikakvi udari prva boja
Kolata e kupena staro za novo vo italija
Voziloto treba samo da se registrira i slobodno da se vizi bez nikakvi dodatoci

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач