Logo

4x100 15ki so gumi 195/65/15

Број на оглас: 3748341 | Објавен на: 20.11.2020, 19:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 5.5J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 165 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


super sostojba bandasite se staklo

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 josip

Потврден огласувач