Logo

Huawei mate 20 lite socuvan

Број на оглас: 3748432 | Објавен на: 14.11.2020, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Mate 20 lite

Боја: Gold

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 8.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mate 20 lite koristen samo od eden star godina i 10 meseci od koga e kupen e so maska i staklo zastitno na ekran se prodava poradi kupen nov telefon

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gorgi

Потврден огласувач