Logo

MF 595 moze zamena za pcenka ili jacmen

Број на оглас: 3748439 | Објавен на: 30.11.2020, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


So novi zadni gumi vo dobra sostojba info tel 071 736 210

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач