Logo

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT-16

Број на оглас: 3748903 | Објавен на: 26.11.2020, 14:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 33.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi A6 3.0 TDI Quattro Facelift 07 mesec 2016 god. Kupeno vo Porshe so najvisoko nivo na oprema..
-kozen enterier
-4 zonska digitalna klima
-aluminiumski bandazi
-3d navigaciski sistem
-line asist
-Фарови за магла,
-Xenon Фарови
-Matrix svetla
-Систем за чистење на фарови
-parking senzori so Kamera
-i mnogu druga oprema...

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Tino

Потврден огласувач