Logo

Passat HIGHLINE vraten od LIZING

Број на оглас: 3749482 | Објавен на: 25.11.2020, 22:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 19 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Passat HIGHLINE 1.6tdi 120ks 250nm
- Купен од VW BELGIUM
- Комплетна сервисна историја до последен км во VW
- 2016god
- регистриран до август 2021 со зелен картон
- нови BRIDGESTONE 17” Летни гуми монтирани во септември
- доста зачувани MICHELIN зимски гуми 17”
- Затемнети задни стакла со 7слојна фолија со А-тест во сообраќајна
- Special edition ентериер
- VIRTUAL Dashboard - Digital cockpit
- Discover Media Навигација
- Hill Hold Assist
- Завеса на задно стакло
- Business Paket
- Keyless Go
- Греач на Волан
- Паркинг Камера
- Греачи на ретровизори
-ABS
-Airbag
-Cruise Control (автопилот со автоматско одржување на растојание со другите возила)
-ESP
-Multimedia Input
-Park Assist
-Radio / CD , USB , 2xSD CARD
-Start-Stop Систем
- Алуминиумски Бандажи 17”
- Говорни Команди
- Греачи во Седишта
- Рекаро ERGOCOMFORT седишта
- Ел. Склопливи Ретровизори (автоматски се затвораат и отвораат со заклучување и отклучување на колата)
- Електрика на седишта
- Електрични Прозори
- Климатроник ТРОЗОНСКИ(со можност за регулација од задните седишта)
- Кожен Волан
- Кожен Ентериер
- Команди на Волан
- Мерач на притисок во гуми
- Професионална Навигација
- Паркинг Сензори напред и назад
- Bluetooth handsfree конекција за телефон
- Светла за Магла
- Сензори за Дожд
- Хром Пакет
- Централна Брава

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 XYXY

Потврден огласувач