Logo

prodavam audi a3 sportbek

Број на оглас: 3749571 | Објавен на: 25.11.2020, 21:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 12 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


super sostojba inf.071686952

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 zlata

Потврден огласувач