Se prodava dukan vo TC Mavrovka
50.000 €
Цената не е фиксна
24.01.2022 16:34

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

45 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se prodava dukan vo Mavrovka 45 m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
078378201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам