Logo

Bandazi 5x112 Mercedes

Број на оглас: 3749940 | Објавен на: 24.11.2020, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 7.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 245

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 17

Цена: 16.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


245 45 17
071760701 Filip

 Валандово

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач