Logo

Audi a6 19tdi 131 + cip 170ka fabrika

Број на оглас: 3749975 | Објавен на: 15.11.2020, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.444 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bez mana bez zameni

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач