Logo

Se prodava Audi A3 Sportback

Број на оглас: 3750204 | Објавен на: 28.11.2020, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Audi A3 Sportback
Proizvedeno 2007, prva registracija 2008 godina
Registrirano do april 2021
Bord kompjuter
2.0 TDI 6 brzini
Dvozonski klimatronik
Elektrika i greaci na prozori i retrovizori
Fabricki vufer
Atestirani klima folii
Dva kluca od koi edniot e neupotreben seuste
Golem servis pred 4000 km

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач