Logo

Golf 5 1.9 TDI 2005 god

Број на оглас: 3750223 | Објавен на: 26.11.2020, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 dizel 2005 god
Kolata e od nov uvoz od austria
Ima 4 novu zimski gumi
Plateno e se do registracija!!!
Klimatronik dvozonska klima
4 prozori elektrika za povekje info na tel
Cena 4400 ne e fix

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 DARKO

Потврден огласувач