Logo

delovi za\od golf 2

Број на оглас: 3750327 | Објавен на: 04.12.2020, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1991

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 843 kw / 1146 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam delovi za golf 2 disel,motor i menjac prodadeni

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 reklama5