1 / 5
Delovi za ZASTAVA 750 FICO FIKO. ФИЧО
123.456.789 €
23.01.2021 15:29

Бутел / Скопје

Марка:

Zastava

Модел:

750

Година:

1985

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

071315639

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jane
Потврден огласувач
071315639
Испрати Е-маил до огласувачот