Logo

audi a6 2.0 tdi full oprema 2005 god kes ili zamena

Број на оглас: 3751022 | Објавен на: 24.11.2020, 09:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


proba po vasa zelba kes ili zamena
AUDI GOLF PASSAT SEAT SKODA TOURAN

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 mite

Потврден огласувач