Logo

peugeot 407 2.0 hdi automatic

Број на оглас: 3751141 | Објавен на: 29.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.900 €

3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 10.21
Servis pred 1000 km
Tel : 071808083

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Noli

Потврден огласувач