Logo

Citroen c2 1.1 benzin za delovi

Број на оглас: 3751157 | Објавен на: 22.11.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C2

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 3 kw / 4 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi

 Sejdo

Потврден огласувач