Logo

BMW X3 2.0 184Ks xDRIVE 2011

Број на оглас: 3751256 | Објавен на: 29.11.2020, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 3

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2021

Сила на моторот: 184 kw / 250 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 16.400 €

16.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW X3 2.0 184ks xdrive 2011 uvezena od sfajcarska so kompletna servisna istorija servisna kniska visoko nivo na oprema kozen salon golema navigacija novi zimski gumi edna godina registracija 2klucevi kuka
Korekcija na cena na lice mesto
Bez Zameni
071224015

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Bujar

Потврден огласувач