Logo

Seat Alhabar 1.9d Sharan1.9d Delovi

Број на оглас: 3751609 | Објавен на: 22.11.2020, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Alhambra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 131 kw / 178 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovii
Sharan1.9 110
Sharan 1.9 90
Seat alhabar 131

 Sejdo

Потврден огласувач