Logo

Aluminiumski bandasi 4x100 R15

Број на оглас: 3751909 | Објавен на: 26.11.2020, 07:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 222 €

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se pravi se prodavaat komplet so gumi

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач