Logo

KUBOTA U-17

Број на оглас: 3751913 | Објавен на: 17.11.2020, 19:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 21.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


KUBOTA U-17
GOD 2020-NOVA
SO 3 KORPI 25CM 50 CM 100 CM

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ITMAKOM dooel

Потврден огласувач