Logo

KATO YANMAR HD 09

Број на оглас: 3751930 | Објавен на: 17.11.2020, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


KATO YANMAR HD-09 MINI BAGER
GOD 2020
SO 2 KORPI 25CM 50 CM

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ITMAKOM dooel

Потврден огласувач