Logo

KATO YANMAR HD 19

Број на оглас: 3751933 | Објавен на: 17.11.2020, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 22.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


KATO YANMAR HD 19 MINI BAGER NA GUSENICI
GOD 2020
KORPI 3 OD 25CM 50 CM 100 CM

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ITMAKOM dooel

Потврден огласувач