Logo

Mercedes E200 CDI UNIKAT

Број на оглас: 3751975 | Објавен на: 23.11.2020, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes E200 CDI W210 model 2001 godina servisiran pred 500km registriran do 12.11.2021 ja poseduva slednata oprema
-Servo
-Abs
-Protiv prolizgavanje
-El. Prozori
-El. Retrovizori
-El. Sedista
-Parking senzori
-Tempomat
-Podesuvanje na volan
-Klima
-Ksenon svetla
-Komandi na volan i drugo za kontakt 078-812-005 i 071-314-041

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Gorge