Logo

Plinska boca 12kg

Број на оглас: 3751987 | Објавен на: 22.11.2020, 18:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Боци за гас

Вид на оглас: Се продава


Boca za plin

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Mare

Потврден огласувач