Logo

kupuvam lada niva

Број на оглас: 3752141 | Објавен на: 04.12.2020, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 404 kw / 549 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kupuvam lada niva so ili bez dokumenti so motor po moznost dizel,moze i bez motor
da bide karoseriski zdrava

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 reklama5