Logo

kupuvam Lada Niva

Број на оглас: 3752143 | Објавен на: 04.12.2020, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 400 kw / 544 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


kupuvam lada niva so motor po moznost dizel ili bez motor
da bide karoseriksi zdrava

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 reklama5