Logo

Kia Sorento 2.5 crd za delovii

Број на оглас: 3752226 | Објавен на: 22.11.2020, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 11 kw / 15 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovii

 Sejdo

Потврден огласувач