Logo

Corsa 1.0 benzin delovi

Број на оглас: 3752233 | Објавен на: 22.11.2020, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovii

 Sejdo

Потврден огласувач