1 / 6
Opel Meriva 1.7 CDTI
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.12.2020 07:14

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Opel Meriva 1.7 CDTI 2004 god. Ima pominato 229 000 km. Vo odlicna sostojba. Moze da se vidi vo sekoe vreme. Vozena i odrzuvana besprekorno.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078319748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам