Logo

Fiat Punto 1.8 HGT

Број на оглас: 3752270 | Објавен на: 22.11.2020, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Tip top exstra za kes

 Sejdo

Потврден огласувач