Logo

Fort 3000 traktor

Број на оглас: 3752345 | Објавен на: 28.11.2020, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.990 €

3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Fort 3000 traktor tel 070512374

 Валандово

Прати Е-Маил

 Erkin

Потврден огласувач