Logo

Audi Q7 3.0tdi QUATTRO

Број на оглас: 3752358 | Објавен на: 24.11.2020, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 7

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi Q7 3.0tdi QUATTRO full oprema novi gumi full servis registriran do 8.2021god
Moze zamena za Skip ili kamion 4osovini nad 2005god ili Stan vo Bitola Skopje Ohrid

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач