Logo

Peugeot 307 hdi

Број на оглас: 3752859 | Објавен на: 22.11.2020, 21:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 87 kw / 118 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ODLICNO ZACUVANO
STANDARD OPREMA
KLIMATRONIK
CENTRALNO
HALOGENKI
ELEKTRONIKA NA PROZORI RETROVIZORI

REDOVNO SERVISIRANA
MOZE DA SE VIDI I PROBA VO SEKOE VREME

Cena na lice mesto ili na tel

Vasko +38974600616
Vasko +38974600616

 BOJAN

Потврден огласувач