1 / 1
SUDSKI PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO
250 МКД
30.01.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Овластен судски преведувач од англиски на македонски јазик и обратно обезбедува квалитетно и стручно преведување на текстови од различна област ( правни преводи, книжевни преводи,економски преводи, медицински преводи, градежни преводи....).

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
075408468
Испрати Е-маил до огласувачот