Logo

LADA 2105

Број на оглас: 3752980 | Објавен на: 27.11.2020, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: 1200

Година: 1986

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam LADA 2105 1200S vo perfektna sostojba so 64000 km.Kolata ima nov atestiran plinski ured LOVATO. Kupena od prv gazda.Extra cena za kes na lice mesto.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач