Logo

Stolica za rabotna masa

Број на оглас: 3753133 | Објавен на: 22.11.2020, 17:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Вид на оглас: Се продава


Stolicata e proizvod IKEA, vo odlicna sostojba

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Monika Koneska

Потврден огласувач