1 / 9
Extra AUDI A2
3.200 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2023 11:37

Брвеница / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A2

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ekonomicno vozilo ... parking video/sensors .... led RGB EnterieR_**"Registracija do 2.11.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Darid
Потврден огласувач
078448818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам