Logo

Bandazi za AUDI 17ki

Број на оглас: 3753178 | Објавен на: 22.11.2020, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 7.5J

Дијаметар: 17

Дијаметар на дупка: 112

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se vo odlicna sostojba
Moze da se vidat vo sekoe vreme

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Lazar

Потврден огласувач