Logo

iPhone 6S како нов, батерија 100% Health

Број на оглас: 3753264 | Објавен на: 25.11.2020, 22:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 6S

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 110 €

120 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава iPhone 6S 16GB Unlocked во фабричка состојба, донесен од Америка. Буквално како нов, без ниту една никаква маана ниту точка или гребаница околу алуминиумот. Eкранот е 100% оргинален и исправен. Портот за полнење, слушалки, 3D touch, се работи перфектно, се е фабричко на истиот и може да се провери по серискиот број на деловите. Телефонот имa нова батерија со 100% Health, сменета пред неколку месеци.
Во прилог со него одат и заштитни маски, како и заштитно стакло.
БЕЗ ЗАМЕНИ

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Mirko

Потврден огласувач