Logo

Renault aluminiumski bandazi so zimski gumi

Број на оглас: 3753404 | Објавен на: 03.12.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 6.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 199 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam originalni polovni Renault aluminiumski bandazi so Nexen zimski gumi. Gumite se minimalno koristeni i vo odlicna sostojba.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Burim

Потврден огласувач