Se izdava stan
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2020 03:28

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

1,5

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Cvetan Dimov

Povekje info na 070383322

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Blagoja
Потврден огласувач
070383322
Испрати Е-маил до огласувачот