Logo

gumi 235-75-15 - 245-75-16

Број на оглас: 3753711 | Објавен на: 02.12.2020, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 245

Висина: 75

Дијаметар: 16

Цена: 99 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


078-333-158 viber

isporaka so kargo za 1 raboten den

235-75-15
245-75-16
265-75-16

Огласи од: Zoran

Zoran

Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач