Logo

Midea masina za perenje

Број на оглас: 3753905 | Објавен на: 08.11.2020, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Midea 6 kg 800 rpm .Ispravna kompletno .nema korozija.poveke opcii za perenje...zvucna signalizacija . ..bonbona e masinceto

 Валандово

Прати Е-Маил

 Vw

Потврден огласувач