1 / 12
RENAULT MEGANE 1.5DCI 63kw
3.000 €
Цената е фиксна
3.800 €
11.05.2021 10:54

Кочани / Кочани

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam megane extreme 1.5dci 63kw.Kolata e kupena od salon od mk prv gazda ful oprema.Lepena so mat folija inaku e siva bez grepka.Za ponisko ne zvonete.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vesko
Потврден огласувач
078390101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам