Logo

PASAT KARAVAN 1.9 TDI OD 2001god

Број на оглас: 3754210 | Објавен на: 23.11.2020, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PASAT KARAVAN 1.9 TDI OD 2001god VO ISPRAVNA SOSTOJBA REGISTRIRAN DO 06.2021g. ODLIČNI GUMI, ATESTIRANI FOLII NA STAKLA , EVRO KUKA, KLIMA.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач