Logo

SE PRODAVAAT KLEPINJA

Број на оглас: 3754360 | Објавен на: 27.11.2020, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Klepinja - pogodni za početna faza za izgradba na kuća.

Prevozot e vaš.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач