Logo

Gumi 225 45 19

Број на оглас: 3754744 | Објавен на: 26.11.2020, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 225

Висина: 45

Дијаметар: 19

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se solidni, letni, marka Mishelin, cena 1000 den. parce poveke inf. na tel.078 473 991 078 473 991 078 473 991-Dragan

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач