Logo

Резервна гума

Број на оглас: 3755389 | Објавен на: 20.11.2020, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 125

Висина: 70

Дијаметар: 19

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Резервна гума за ауди, vw итн.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач